Nova
02/08/2022
Federativas

LXXXIII Campionato Galego Absoluto de Tenis, XIII Memorial Antonio Santorio + Campionato Galego Benxamín + 4ª Proba Galicia Head Tour

Remata a LXXXIII edición do Campionato Galego Absoluto de Tenis, XIII Memorial Antonio Santorio + Campionato Galego Benxamín + 4a Proba Galicia Head Tour, no Real Club de Tenis Coruña e no Sporting Club Casino Coruña.

 

Campionato Galego Absoluto:

  • Campión Galego Absoluto - David Cao Pardal
  • Finalista Galego Absoluto – Saul Berdullas
  • Campioa Galega Absoluta - Celia Cerviño Ruíz
  • Finalista Galega Absoluta – Eva Álvarez Sande
  • Campións Galegos Absolutos de Dobres – Jose Basanta Díaz – Jesus Bouza Puente
  • Finalistas Galegos Absolutos de dobres – Saul Berdullas – Iago Dominguez
  • Campioas Galegas Absolutas de Dobres – Eva Álvarez Sande – Ainara Vegal Rodríguez
  • Finalistas Galegos de Dobres Absolutos – Celia Cerviño – Ana Alicia Seijas
  • Campioa Galega e Campión Galego de Dobres Mixtos Absolutos – Eva Álvaraz Sande – Alejandro Vizoso
  • Finalista Galega e Finalista Galego de Dobres Mixtos Absolutos – Celia Cerviño Ruíz – Miguel Sánchez

Campionato Galego Benxamín:

  • Campión Galego Benxamín – Manuel Zafra Lorenzo
  • Finalista Galego Benxamín – Jaime Álvarez
  • Campioa Galega Benxamín – Iria Barreiro Navarro
  • Campión Galego de Dobres Benxamíns – Jaime Álvarez Mosteiro – Alejandro Parada Vigo
  • Finalistas Galegos de Dobres Benxamíns – Santiago Moreira – Diego Durán

Resultados da 4a proba Galicia Head Tour:

  • Campión Alevín 1ª – Pablo Somoza Remeseiro
  • Finalista Alevín 1ª – Leo Sánchez
  • Campión Alevín 2ª – Daniel Bas Gómez
  • Finalista Alevín 2ª – Iago Domínguez
  • Campión Alevín 3ª – Guillermo Martinez-Geijo
  • Finalista Alevín 3ª – Blas Villanueva
  • Campioa Alevín – Màire Grace Ryan Pías
  • Finalista Alevín – Irene García
  • Campión Infantil 1ª – Álvaro Soneira Boo
  • Finalista Infantil 1ª – Gonzalo González
  • Campión Infantil 2ª – Tomás Jose González Yañez
  • Finalista Infantil 2ª – Marc Nicolas Andrade
  • Campión Infantil 3ª – Alejandro Vázquez Bueno
  • Finalista Infantil 3ª – Anton Soutelo
  • Campioa Infantil – Emma Baliña Rodríguez
  • Finalista Infantil – Alma Granados
  • Campión Cadete 1ª – Pablo López Snachez
  • Finalista Cadete 1ª- Martín Domínguez
  • Campión Cadete 2ª – Jorge Bandín Candamio
  • Finalista Cadete 2ª – Andrés Pintos
  • Campión Cadete 3ª – Alejandro Vázquez Bueno
  • Finalista Cadete 3ª – Alberto Cameselle
  • Campioa Cadete – Emma Baliña
  • Finalista Cadete – Sira Fernández
  • Campión Junior – Pablo Alcon Palacios
  • Finalista Junior – Gabriel Aramillet